Ontmoetgroep Toermalijn
Ontmoetgroep Toermalijn is op maandag 6 juli 2026 tot en met maandag 14 december 2026, van 10:00 - 12:00, in Jadestraat 116, Nijmegen, Nijmegen, georganiseerd door Sterker Nijmegen.
Details van Ontmoetgroep Toermalijn
- Startdatum: maandag 6 juli 2026 (2026-07-06)
- Einddatum: maandag 14 december 2026 (2026-12-14)
- Tijd: 10:00 - 12:00
- Interval: Elke week op maandag
- Dag: monday
- Prijs: 0.00
Korte beschrijving van Ontmoetgroep Toermalijn
Ontmoetgroep Toermalijn Wil je graag nieuwe mensen ontmoeten en contacten leggen? Kom dan naar de Ontmoetgroep Toermalijn! Hier kun je in een gezellige en onged...
Beschrijving van Ontmoetgroep Toermalijn
Iedere maandag komt een groep ouderen bij elkaar. Voor een praatje, een activiteit en voor elkaars gezelschap. De invulling van de dag staat niet vast, vaak worden er spelletjes gedaan. Andere ideeën en suggesties vanuit de groep zijn altijd welkom. Aansluitend eten we met deze groep een gezamenlijke maaltijd. - maandag van 10.00 – 12.00 uur Heeft u wat structuur in uw dag nodig? Bezoek dan onze dagbesteding. ## Meer informatie over activiteit: Stadsdeel: Zuid Stadswijk: Hatert Leeftijd doelgroep: Senioren Kosten: Eigen bijdrage ### Adres: Jadestraat 116, 6534 VZ Nijmegen, Nederland ## Contactgegevens: ## 088-0017121 ## ouderenwerk@sterker.nl
Locatie van Ontmoetgroep Toermalijn
- Naam: Jadestraat 116, Nijmegen
- Adres: Jadestraat 116
- Plaats: Nijmegen
Organisatie van Ontmoetgroep Toermalijn
- Naam: Sterker Nijmegen
- Adres: Dominee Creutzbergweg 3
- Plaats: 6532 XP Nijmegen
- Land: Nederland
- Telefoon: 088 00 11 333
- Website: https://www.sterker.nl/
Thema's van Ontmoetgroep Toermalijn
- Ontmoeten & Evenementen
Doelgroepen van Ontmoetgroep Toermalijn
- Volwassenen
Bijeenkomsten van Ontmoetgroep Toermalijn
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 6 juli 2026 (2026-07-06)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 13 juli 2026 (2026-07-13)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 20 juli 2026 (2026-07-20)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 27 juli 2026 (2026-07-27)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 3 augustus 2026 (2026-08-03)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 10 augustus 2026 (2026-08-10)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 17 augustus 2026 (2026-08-17)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 24 augustus 2026 (2026-08-24)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 31 augustus 2026 (2026-08-31)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 7 september 2026 (2026-09-07)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 14 september 2026 (2026-09-14)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 21 september 2026 (2026-09-21)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 28 september 2026 (2026-09-28)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 5 oktober 2026 (2026-10-05)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 12 oktober 2026 (2026-10-12)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 19 oktober 2026 (2026-10-19)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 26 oktober 2026 (2026-10-26)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 2 november 2026 (2026-11-02)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 9 november 2026 (2026-11-09)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 16 november 2026 (2026-11-16)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 23 november 2026 (2026-11-23)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 30 november 2026 (2026-11-30)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 7 december 2026 (2026-12-07)
- Ontmoetgroep Toermalijn op maandag 14 december 2026 (2026-12-14)